info@eimzadanismanlik.com

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Güvenilir ve deneyimli elektronik sertifika, e- imza hizmet sağlayıcısı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bilgi güvenliğinin elektronik ortamlarda da sürdürebilir olmasını sağlamaktayız. Hem bireysel hem de kurumsal sertifika, elektronik imza hizmetlerimizle başarılı çalışmalar içerisinde yer almaktayız. Birey ve kurumların, elektronik ortamlarda işini kolaylaştırmayı başaracak çözümler sunmaktayız.

Alt yapı ve test süreçlerinin üstesinden başarıyla gelerek, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından onayı kabul görmüş bir hizmet sağlayıcısıyız. Hızlı ve güvenilir üretim yapan, ESHS’ler arasında yer almanın gururunu yaşamaktayız. Kanunların istediği şartları taşıyan, kurum ve kuruluşların proje çözümlemesine yardımcı olacak hizmetlere yer vermekteyiz. Teknolojiyi en doğru ve güvenli yoldan kullanılması amacıyla, güçlü alt yapı sistemleri oluşturmaktayız.

Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı Olarak Sunacağımız Hizmetlerimiz

Elektronik, sertifika, e- imza, sertifika yenileme, anahtar yenileme, e- imza veri oluşturma kep zaman damgası ssl sertifika gibi pek çok konuda yanınızda olarak çözüm üretmekteyiz. Profesyonel şekilde sürdürülecek olan hizmetlerimizden yararlanmak amacıyla yetkili hizmet sağlayıcılarımızla iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaralarımız aracılığıyla her türlü taleplerinizin yerine getirilmesini sağlamaktayız.

E-imzadanışmanlık şirketimiz 2017 yılında Türkiye'de yabancılara ikamet izni ve çalışma izni konularında danışmanlık faaliyetine başlamıştır .%100 müşteri memnuniyetini benimseyerek hizmetlerimizi büyüttük ve Türkiye'nin ilk BTK yetkili ESHS sağlayıcılarından olan Öncü firması E-tuğra ile çözüm ortağı anlaşması yaptık .Siz değerli müşterilerimize en hızlı en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyor ve çalışmalarımızı genişletiyor olacağız .


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
UA-143383028-1